sobota, 14 maja 2011

Grenadier 2011 się zbliża/ Grenadier 2011 is coming

Przyznaję, przerwa w aktualizacjach mojego bloga była dłuższa niż zwykle. Miałem jednak ważny powód. Włączyłem się w przygotowania do Grenadiera 2011, a ściślej mówiąc pokazu Field of Glory Ancient, który będę prowadził razem z Pablo.

I admit that this time break in updating my blog was longer but I had a good reason. I was preparing for Grenadier 2011. I will take place in FoG Ancient game that I will set up with Pablo.

W tym roku impreza odbędzie się 21-22 maja na terenie Cytadeli warszawskiej.
Pokaz FoG Ancient odbędzie się 21 maja i rozpocznie około godz. 11.00

Grenadier 2011 will take place on 21st-22nd of May in Warsaw's Citadel. FoG Ancient game will start on 21st at 11.00

Tematem będzie bitwa pod Drabescus (Draviskos) z 465 roku p.n.e. podczas której ateńscy koloniści w Tracji, chcąc opanować tamtejsze kopalnie złota starli się z koalicją plemion trackich.

Zapraszam wszystkich chętnych do przejęcia dowodzenia nad częścią sił jednej lub drugiej strony.

The theme will be the battle of Drabescus (Draviskos) that took place in 465 b.c. between Athenian colonists in Thrace trying to gain control over gold mines and a coalition of Thracian tribes.

I invite everyone who woul like to command part of one of the armies.

2 komentarze:

Yori pisze...

Wczoraj obiecałem Pablowi, że użyczę Wam moje nieliczne oddziały. Będziecie mieli więc mieli dodatkowy zastrzyk wojsk, a będzie to 8 elementów Spartiatów i 4 elementy elitarnych najemnych hoplitów z Syrakuz.

Do zobaczenia w sobotę, postaram się odwiedzić Wasz stół, a nawet zrobić kilka zdjęć.

Pablo pisze...

Zgadza się wczoraj wieczorem poszedł kolejny zaciąg ;). Wielkie dzięki Yori.
Syrakuzańczyków napewno wykorzystamy jako Ateńczyków pod Drabescus.

Natomiast jeśli czas i pogoda pozwoli, to w pogotowiu czekać będą Tebańczycy i Spartanie żeby zewrzeć się w kolejnej bitwie,

Dla najbardziej wytrwałych uczestników pokazów FoG-a firma Osprey i www.wojenna.pl ufundowała nagrody w postaci podręczników i książek. Zapraszamy serdecznie.